Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TürkçeEnglishRussianArabic

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Boyler ve Su isiticilar
Esanjore giren UrUn; hic bir sekilde govdeye temas etmeden islem gorUr. Plakalarimizin tamami 316 L Kalite Paslanmaz celiktir.
Berkay Mühendislik Teknik Servis
2010 Sodex fuarindayiz

Plakali Isi Esanjorlerinde Servis ve Yedek Parcada cozUm Ortaginiz.

Tekstil Sanayinde Isi Geri Kazanimi.

Esanjor Yedek Parca
LHE Plakali Isi EsanjörleriLHE Plakali Isi EsanjörleriPlakali İsi Esanjörü Yapisi:
Plakali esanjör, yukaridaki tasima cubugu ile asagidaki kilavuz çubuk arasinda asili çok sayidaki ince ve oluklu isi plakalariyla sabitlenmistir. Bu isi plakalari iki çesit sıvı için akıp kanallari saglamakta olup, isi plakalarindaki zikzaklar calkantılı akısı yapmakta ve iki sivi arasindaki basinc farkina karsi plakayi desteklemektedir. Plaka paketi sabit frame ile hareketli frame arasina yerlestirilir ve tespit civatalariyla sabitlenir.
Conta, akis kanalini biçimlendiren ve sivinin disariya sizmamasi için kapatma olarak görev yapan isi plakasina takilmistir. İsi plakasinin sayisi sivinin miktarina, sivinin fiziksel özelliklerine, basinç düsmesine ve termal kosula göre belirlenmektedir.  Kapaklar basinc farkindan dolayi plakalarin egilmesini engellemektedir. plakanin montajinda, contali yüzey sabit kapaga yöneltilmistir ve her bir plaka sirayla ters yönde asilidir. Ve iki sivi ince bir plaka ile karisamamakta ve ayrilamamaktadir. Bir sivi daima A kanalinda akmakta ve diger sivi da B kanalinda akmaktadir.Plakali Isi Esanjörü akis semasi
Özellikler
Yüksek Etkinlik
: Isi plakasi, isi transfer etkinligini arttirmak için olugu ve turbülans akısıni yaratmak için zikzaklari bicimlendirmekte olup, ayrica esanjörde kalan sivi miktarinin azaltilmasinin mümkün kilan ve ölü-sahayi elimine eden karsi takim akısıni yapmak için tasarlanmistir. Plaka esanjör, kabuk ve tüp esanjöre kiyas ile bes (5) kat daha fazla isi transfer etkinligi elde edebilmektedir.
Genis Temas Sahasi: Plakanin saglamlıgı diger sirketlerin nokta temas tipli ürünleri ile kiyaslandiginda, metal temas noktasi plakalar montajlandiginda yüzey temas özelligine sahip oldugundan, mükemmeldir. Ve minimize edilmis deformasyon ve baska konsantrasyonu ile dayaniklilik ve korozyon direnci büyük oranda iyilestirilmistir. Ayrica, conta kismi akiskan ile minimum temas sahasini mümkün kilan basinca dayanikli bir sahaya sahip olmak için tasarlanmis ve üretilmistir.
 LHE-Klip Conta: Conta sikica ve hizli bir biçimde isi plakasinda çift sabitleme aygiti (geçmeli tipte) ile optimum kosulda sabitlenebilmektedir, ayrica yapiskanli tipli ve yapiskansiz tipli olacak biçimde tasarlanmis ve üretilmistir böylelikle kullanima göre seçilebilmektedir.
Plakali Isi EsanjorU 
Esanjor Plakasi